serwis komputerowy

POZYCJONOWANIE  STRON

Oferta

Dojazd do klienta

Pozycjonowanie

W najprostszy sposób można określić , szereg działań zmierzających do promowania strony WWW zapewniając jej wysoką pozycję dla wybranych słów kluczowych w wyszukiwarce. W naszym kraju prym wiedzie Google jest to ponad 92% rynku. Dlatego nasze działania mają na celu aby twoja strona dla wybranych słów kluczowych pojawiła się na pierwszej stronie Google. Co nam daje pozycjonowanie? Jest to najtańsza metoda reklamy która pozwoli na znalezienie informacji przez potencjalnych klientów. Oprócz tego same pozycjonowanie to też budowanie marki i produktu własnej firmy. W dzisiejszych czasach klienci tylko korzystają z takie formy wyszukiwania informacji która pojawia się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach.

Nasza firma oferuje dojazd do klienta do domu oraz do Firmy celem zabrania sprzętu do naprawy.

Świadczymy usługi na terenie Legionowa i okolic.

 

Przegrywanie kaset

VHS i VHS-C na DVD

Jak długo trzeba czekać?

Żeby osiągnąć zamierzony efekt w pozycjonowaniu słów o średniej konkurencji jest to czas od trzech tygodni do trzech , czterech miesięcy. A frazy słów o dużej konkurencji to okres sześciu miesięcy lub dłużej.

Kampania reklamowa w Google AdWords

 

Naprawa płyt głównych w laptopach

Odzyskanie danych

Windows  Xp

8 kwietnia 2014 roku Koniec wsparcia dla systemu Windows XP

Jest to usługa która ma na celu dotrzeć do użytkowników którzy szukają danej usługi lub produktu i pobiera opłatę za kliknięcie Twojej reklamy a nie za jej wyświetlanie. Jeżeli dany klient chce mieć natychmiastową reklamę na pierwszej stronie Google to jest to. Same linki sponsorowane nadają się dobrze do reklam czasowych , gdzie reklamodawca ma możliwość uruchamiania lub wstrzymywania swojej reklamy .